Forum zespołu Leśne

Forum zespołu Leśne


#1 2008-09-22 16:19:21

Niemiła/Frey

Leśny Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-22
Posty: 11
Punktów :   

Nazwa

Chyba jest ostateczna: "Leśne". Dla pewnych wszelkich jasności, jako że do tej pory rozmawiałyśmy poprzez blog (który wydaje ostatnie tchnienia życia, za kilka dni go skasuję) wklejam wszystkie ważne informacje:


Pierwotnie nazwa była Elävä Woda. Ja jednak proponuję zmianę na coś polskiego i klimatycznego ładnie dla mnie brzmi "Leśne Czarownice".

Otwieram więc dyskusję na nazwę.
~Freydhis


Podoba mi się pomysł na polska nazwę... Leśne Czarownice brzmi dobrze i jestem za, chyba, ze wpadnie mi coś do głowy:)
~Odalla


A może po prostu "Leśne" ? W słowiańskiej mitologii, zwłaszcza wschodniej istnieli leśni, tzw. leszy, demony może niezbyt pozytywne, ale myślę że nazwa powinna być krótka, dodatek czarownice może czasem brzmieć pretensjonalnie, a jak leśne, to tworzymy jakby własną hmm rasę tym samym działa to na wyobraźnię słuchacza który sam się zastanawia kto to właściwie jest taka Leśna - czarownica, nimfa, rusałka czy coś zupełnie innego? Dla mnie nazwa "Leśne" ma w sobie dużo uroku i tajemniczości musimy postawić na rozpoznawalność, zwłaszcza że nei przewiduję abyśmy za często ukazywały się publicznie - póki co zapowiada się to na grupę okazyjną, a zważywszy na różne miejsca studiowania i różne kierunki, no i część nadal uczy się w liceum a z tego co wiem też ich zamierzenia co do studiowania są bardzo różnorodne jak się pojawimy na paru imprezach to na pewno nas po tej nazwie zapamiętają, tym bardziej że póki co inwestujemy w teksty o tematyce wysławiania Matki Natury że tak ujmę nasze próby z Frey w kierunku "Łąki zielonej" ^^
~niestanka




Jeśli coś chcecie dodać, pisać, to forum jest głównie dla naszej piątki.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-kucykowo.pun.pl www.ryluw.pun.pl www.elzuzel.pun.pl www.radzikowskiego100.pun.pl www.rosiakforum.pun.pl