Forum zespołu Leśne

Forum zespołu Leśne


#1 2008-09-22 17:31:48

Niemiła/Frey

Leśny Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-22
Posty: 11
Punktów :   

Niezwiązane z tematem żadnym

Jako, że nie założyłam osobnego działu do spraw piknikowych, piszę to tu, bo uważam że tylko na nasz skład szczerze można liczyć, co okazał ostatni Piknik.


Mam nieskonkretyzowany pomysł. Nie wiem czy zająć go biesiadą i ogólnym żarciem nie tylko biesiadnym (bo w ciągu całego dnia ludzie z michami się pałętają) czy ogólnie zająć kosztami ogólnymi pikniku.
Chodzi mi, by każda z nas (pomyślałam by poza naszą piątką wciągnąć w to Svanhild, Jirę, Hallę, Esję czy inne dziewczęta chętne pomocy, bo na resztę nie ma sensu się obracać i krwi sobie psuć) miesięcznie sobie odkładała do świnki czy innej skarbonki 10 albo 20zł. Kwota niewielka, raz może większa, raz mniejsza, zależnie od sytuacji w danym miesiącu każdej z nas. W każdym razie w wersji bardzo optymistycznej daje taki rachunek:
12 miesięcy (liczymy od tego października do przyszłego września-rok) x 20zł x 5 Leśnych Babów = 1200zł
Zależnie od tych miesięcznych sum i czy liczba nasza się powiększy, suma końcowa może byc inna. W każdym razie licząc jeszcze dziewczęta wymienione wyżej wychodzi suma: 2160zł.
Jeślibyście ten pomysł zaakceptowały i namawiały do przedstawienia go na hirdowym forum i doczekał się on jakiejś ogólnej aprobaty, wykonując proste zadanie matematyczne:
12 miesięcy x 5zł (teoretyczna suma jaką da każdy hirdowicz) x 28 (pi razy drzwi liczba hirdowiczów minus Jarl) = 1680 zł
czyli w chwili gdyby każdy miesięcznie odkładał 5zł na składkę hirdową, dodatkowo 5zł lub więcej dobrowolnie jest to spora sumka.

Ale co z tą sumką. Przeznaczyć ją na zakup wszystkiego co na biesiadę potrzebne, czyli wyręczyć w myśleniu i czynie Jarla, oraz zorganizować biesiadę, cały proces gotowania i szykowania i wydawania jadła po kobiecej myśli. Jeśli sumka przekroczy koszta jedzenia, dorzucić do wydatków Jarlowych na piknik.

Co wy na to?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibia13.pun.pl www.piro.pun.pl www.plota-radom.pun.pl www.gpoke.pun.pl www.death-note-pbf.pun.pl