Forum zespołu Leśne

Forum zespołu Leśne


#1 2008-09-22 16:31:50

Niemiła/Frey

Leśny Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-22
Posty: 11
Punktów :   

Godło

Odnośnie godła też wklejam ważne i ważniejsze opinie z bloga (po szczegóły do tematu "Nazwa", tam się tłumaczę o co biega):


Kiedyś na godło proponowałam moją ulubioną wikińską rycinę, jednak mi się odmieniło. Stwierdziłam że powinno być prostsze i słowiańskie, bo co jak co, ale pitolić będziemy to co ładne, a słowiański duch warty zachowania, a nie jakieś tam nordyjskie wpływy.

Otwieram dyskuję co do symboliki godła, kto ma jakieś uplastycznione wizje, wysyłać, a umieszczę do dalszej dyskusji
~Freydhis


Zacznę więc dyskusję - myślę coś o jednej wersji swastyki z plecionką jak się zmuszę do malowania, to efekty przedstawię. Ale zastanawiam się nad jakimś innym świętym znakiem Słowian. Słucham waszych propozycji )
~Freydhis


w związku z projektami nazw związanymi z lasem mogłaby to być gałązka.. np gałązka dębu z pięcioma liśćmi - tyloma ile jest członków pierwszego składu zespołu
~niestanka


albo dąb z pięcioma gałązkami
~thori


Gałązka lepsza ) przy czym ja proponuję żeby każdy liść był inny:
a) żeby były to liście z różnych drzew, bo każda z nas jest inna, więc konkretne drzewo jest charakterem po troszku zbliżone do jednej z nas
b) by każdy liść dębu był inny, bo nigdy te liście nie są z wojska, różnią się kształtem, kolorem, itp. więc żeby też mogły mieć troszku inne kolorki, np. by liść Sunniva był złotawy/bogatszy od reszty itd.
c) połączyć a z b
~Freydhis



Dlatego uznaję dyskusję za otwartą. Słucham was dalej, mamy czas, powoli, nie śpieszymy się z tym

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ee1putpoznan.pun.pl www.rosiakforum.pun.pl www.ryluw.pun.pl www.cs-kucykowo.pun.pl www.radzikowskiego100.pun.pl