Forum zespołu Leśne

Forum zespołu Leśne


#1 2008-09-22 16:47:55

Niemiła/Frey

Leśny Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-22
Posty: 11
Punktów :   

Skład, władze

Nie wiem po co w ogóle zakładam ten wątek, skoro jest nas pięć i jedno z drugiego wynika, ale kopiuję to co ważniejsze z bloga (po szczegóły do tematu "Nazwa", tam się tłumaczę o co biega):

1. Muzycy
a) lira smyczkowa, skrzypce, głos chórkowy, bycze janczary - Niestanka
b) kantele, dudy(?), bęben jakiś, może coś mandolinowego (gdyby było mocnowczesne), głos chórkowy, bycze janczary - Freydhis
c) piszczałki, flety, drumla, dudy(?), bęben, głos chórkowy, bycze janczary - Thori
d) drugi głos, bęben rytmiczny (może nawet więcej niż jeden?), bycze janczary - Odalla
e) pierwszy głos, różnej maści grzechotki, terkotki, dzwonki, cymbałki (o ile znane były), bycze janczary - Sunniva

PODZIAŁ WŁADZ:

1. Szef i mózg - Freydhis (ktoś ma inną propozycję?
2. Lider zespołu - Niestanka
3. Skarbnik - Sunniva
4. Menadżer zespołu i główny żywiciel - Odalla
5. Główny dostawca trunków - Thori

Tak by każda z nas jakąś ważną funkcję miała.


Jeśli chodzi o instrumenty i inne przydziały zrobione troszku na pół odgórnie, to podyskutujemy o tym na najbliższym spotkaniu, ale nie widzę żadnych przeszkód, jeśli chcecie coś napisać. Ja po prostu mam swoją wizję ze snu i zapodaję propozycję jej realizacji, bo tylko dwie rączki mam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rosiakforum.pun.pl www.radzikowskiego100.pun.pl www.elzuzel.pun.pl www.ee1putpoznan.pun.pl www.cs-kucykowo.pun.pl